Recenzja

Recenzja - pędzle Hakuro.

poniedziałek, sierpnia 31, 2015

Pędzle często są niezbędną rzeczą do wykonania naszego makijażu.Ułatwiają nam prace i ją przyśpieszają.Jednak nie łatwo jest znaleźć dobre,które będą nam długo służyć.Zaczynając od trochę niższej półki cenowej w tym poście napiszę o pędzlach Hakuro.

Źródło : http://powerlook.pl/---

HAKURO H76

cena - 18,50 zł (urodomania.com)
źródło - urodomania.com

Pędzelek jest wykonany z naturalnego,tlenionego włosia (koza),które jest miękkie i przyjemne w dotyku,dzięki czemu nie podrażnia skóry powiek.Włosie jest umieszczone w okrągłej skuwce i przycięte w małą kuleczkę.Trzonek pędzla jest wykonany z naturalnego drewna.

Najlepiej sprawdza się przede wszystkim w aplikacji cienia w zewnętrznym i wewnętrznym kąciku oka.Jego rozmiar pozwala również podkreślać dolną powiekę oraz precyzyjnie rozcierać cienie w określonym miejscu.


HAKURO H50s

cena - 29,50 zł (urodomania.com)
źródło - urodomania.com
Pędzel został wykonany z syntetycznego włosia,które jest miękkie,gęste i przyjemne w dotyku.Włosie pędzla jest przycięte na płasko,co umożliwia równomierne aplikowanie kosmetyku.Trzonek został wykonany z naturalnego drewna.

Idealnie wykorzystuje się go do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych.Sprawdza się również przy kremowych i płynnych różach czy bronzerach.HAKURO H21 

cena - 29,90 zł (urodomania.com)
źródło - urodomania.com
Pędzel został wykonany z włosia naturalnego (koza),które jest miękkie i przyjemne w dotyku.Kształt włosia jest przecięty na skos,co umożliwia precyzyjne konturowanie twarzy.Trzonek został wykonany z naturalnego drewna.

Idealnie nadaje się do aplikacji kosmetyków brązujących jak i róży oraz rozświetlacza.

---

Pędzle widać iż mimo niskiej półki cenowej są wykonane solidnie.Bardzo wygodnie trzyma się je w rękach i świetnie z nimi pracuje.Włosie jest bardzo przyjemne,nie podrażnia skóry i dobrze zbiera i aplikuje cień.Bardzo ciężko jest je domyć,obecnie H21 nie jest juz biały a lekko brązowy.Po pierwszym praniu H21 trochę się rozcapirzył mimo iż wszystkie pędzle suszyłam w ochronnych skuwkach.

Biorąc pod uwagę całokształt jestem w stanie POLECIĆ te pędzle.
Nie ma co oczekiwać dużo po pędzlach za 30 zł.Jednak udowadniają,że z nimi też się świetnie pracuje.Polecam je szczególnie początkującym.You Might Also Like

0 komentarze