Zmiana wyglądu - ogólnie.

sobota, sierpnia 09, 2014

W ostatnim czasie znów trochę zmieniłam co do kreowania swojego wyglądu.
Zorientowałam się,że nieświadomie kogoś jakby..kopiowałam.Tak inspirowałam się tą osobą,że zaczynałam ją przypominać.Można się domyślać kogo.Stwierdziłam,że stop.Zdenerwowałam się na samą siebie.Co do ubioru to nic się nie zmienia.


Przede wszystkim zapuszczam brwi.Już ładnie mi odrosły,może nie są pięknie gęste iwgl ale nie wiem po co je goliłam.Jakaś chwilowa jazda bo tak szczerze to te malowanie średnio mi się podobają.Postanowiłam podkreślać swoje naturalne,oczywiście,że będę malować je trochę wyżej ale to tak jak robiłam to przed skończeniem gimbazjum czyli w normalny sposób.
Chcę malować się delikatniej.Postawić na zimne,matowe brązy z lekką nutą czerni już nie jej przewagą.Sztuczne rzęsy będę doklejać ale nie bardzo gęste,ostatnio kupiłam sobie 3 pary nowych.Oczywiście też będę nakładać tę bardziej gęste,czasem dają ładniejszy efekt makijażu,więc.Chcę dużo kombinować z makijażem.Nie stawiać tylko na kreski czy smoky eye's.Chcę się trochę pobawić.


Wczoraj mnie naszła ochota na naturalny kolor włosów.Dokładnie to orzechowy brąz lub jakiś czekoladowy lub ciemny.Ale stwierdziłam,że z kolorowych włosów zbytnio rezygnować nie będę bo po prostu nie chcę.Zbyt mi się to podoba i dalej będę farbować na "szalone" kolory. TUTAJ możecie przeczytać co planuję z nimi zrobić w najbliższym czasie.

Zapomniałam w tamtym poście o fryzurze napisać co do jej stylizacji.Zapuszczam boki i postaram się też grzywkę.Zawsze chciałam spróbować z przedziałkiem ale nie miałam psychiki by ją trzymać.Teraz nie będę obcinać włosów póki boki nie odrosną mi tak jak chcę.Będę musiała przeżyć.Zobaczę też jak będę wyglądać w długich bo nie zapuszczałam ich od pierwszego cięcia w 6 klasie podstawówki.Chciałabym mieć coś takiego jak na zdjęciu niżej.Mam też co do tego mały dodatek ale nie wiem czy to będzie wyglądać,zobaczymy przy ścinaniu.


You Might Also Like

3 komentarze

  1. Szczerze to mi się podobały narysowane brwi bardziej niż takie :-(. WRÓĆ DO NICH PROSZĘ!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Planuję zostać przy tych bardziej naturalnych ale będę je jeszcze modyfikować by rysować koniec wyżej.Będzie praktycznie taki sam efekt.

      Usuń