Z dnia

Ała moja głowa.

sobota, listopada 23, 2013

Kto normalny jeździ odkurzaczem jak rakietą w przestrzeni kosmicznej po domu o godzinie 12:23.
Dobra, tylko ja w domu lubie sobie pospać do 13 - 15.


Jezuchryste jak mnie boli głowa. Zdaje mi się albo dzisiaj znów miałam problemy ze spaniem. Ostatnio to nawet nie pamiętam czy ja wgl zasnęłam, okej. Mamy smutną, deszczową pogode za oknem. Mi tam pasuje, nie muszę się z domu ruszać. ( Klaudia zawsze znajdzie jakieś agumenty ) Siedziałam tak gdzieś jeszcze z pół godziny po północy i poszłam spać. Jak dostałam laptopa gdzieś o 23 to zaczęłam robić obiecany nagłówek na bloga Oli ( http://floresaeterna.blogspot.com/ ). Ja sama planuję też trochę zmienić bloga. Dodam do niego muzykę, oraz wczoraj zaczęłam rysować postać , która będzie widniała w nagłówku. Ale chyba zrobie kilka takich artów i wybiore najlepszy. Mam ochotę wstawić coś swojego więc. Wczoraj wzięła mnie ochota na reaktywowanie swojego deviantarta. I chyba tak zrobie. Ale chyba założe inne konto. No cóż, dzisiaj chcę odpocząć. Spędzić czas w leniwym klimacie.

A oto część pracy, którą zaczęłam. Jest to Pani Jelonek. Jestem zadowolona już z tego bo udało mi się narysować postać od profilu bez żadnych " wzrokowych " pomocy.

Ciekafie się zapowiada 8 )


A Ola mówi, że to Pani Banan : -- (
No nic, nie wiem kiedy to skończę bo musze zrobić jeszcze kilka artów dla znajomych oraz pewnego elfa. Muszę też kupić jakiś szkicownik i kredki. No niestety kończą mi się moje akwarelowe. Mam zamiar zrobić coś w rodzaju " tablicy kolorów ". A teraz idę sobie coś zjeść i chyba jeszcze pójdę spać... oczywiście jeśli  kochana mamusia przestanie jeździć tym odkurzaczem po domu ~ trzymajcie się i miłego dnia życzę ^ ^ 

You Might Also Like

2 komentarze

 1. Chciałabym nadmienić, że ja też lubię spać 13-15.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wiem Oluś.
   Tylko,że JA w swoim domciu śpie do takiej godziny ;3;

   Usuń